Zakupy off-price. Jak skutecznie znajdować prawdziwe perełki?

Cena i jakość najważniejsze!

Robienie zakupów w dzisiejszych czasach to prawdziwa sztuka. Zapytasz dlaczego, skoro sklepowe półki uginają się pod ciężarem produktów. Do wyboru mamy wszystko: ubrania, zabawki, obuwie, akcesoria kuchenne czy dekoracje.
Niestety, wydarzenia ostatnich lat sprawiły, że ich ceny poszybowały w górę. Z drugiej strony jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami i zależy nam na kupowaniu produktów dobrych jakościowo.

Gdzie polować na cenowe okazje?

Są miejsca, w których kupimy trwałe i markowe rzeczy w okazyjnych cenach. Jednym z nich jest HalfPrice. Marka jest na polskim rynku od 2021 r. Dziś ma ponad 70 sklepów stacjonarnych. I to nie tylko w Polsce, bo HalfPrice działa też w Austrii, Czechach, Chorwacji i Słowenii, na Węgrzech oraz Słowacji.
Co zatem zaważyło na sukcesie marki? W pierwszej kolejności unikatowy asortyment: markowe ubrania, buty oraz torebki od znanych projektantów, a także świetnej jakości kosmetyki, zabawki i artykuły do domu. Towar jest zróżnicowany, a w sklepach kilka razy w tygodniu pojawiają się nowości, co zwiększa szansę na znalezienie rzeczy odpowiedniej do naszych potrzeb.

Poluj na okazje!

Obniżki cen w HalfPrice sięgają nawet -80%. Nic zatem dziwnego, że jest to sklep, w którym możemy spotkać prawdziwych łowców okazji. Jak to możliwe, że produkty premium można kupić tak tanio?
Model koncepcji sprzedażowej off-price opiera się na ścisłej współpracy między zespołem kupców i trendsetterów a markami i projektantami z całego świata. Dział zakupów HalfPrice codziennie wyszukuje najlepsze oferty, następnie negocjuje ceny, by móc zaoferować swoim klientom najlepszej jakości produkty w wyjątkowo niskich cenach. Portfolio marki jest nieustannie poszerzane. Dziś liczy prawie 3000 najlepszych światowych marek.

Jak kupować w HalfPrice?

Popularność sklepów HalfPrice sprawia, że produkty znikają w mgnieniu oka. Ceny są na tyle okazyjne, że trzeba działać od razu. Kolekcje są limitowane i ograniczone czasowe, stąd liczy się zasada "kto pierwszy, ten lepszy".
By jednak ułatwić wyszukiwanie ulubionych produktów, warto zapisać się do HalfPrice Club. Wystarczy krótka rejestracja w sklepie stacjonarnym lub online, by rozpocząć polowanie na produkty znanych marek w niskich cenach. Klubowicze mają dodatkowo dostęp do okazji cenowych, a w każdy wtorek otrzymują dodatkowe 7 proc. rabatu na zakupy w sklepach stacjonarnych. Zniżkę dostaniesz również z okazji urodzin.

Nie zwlekaj!

W HalfPrice liczy się czas. Możemy go zaoszczędzić, bo w jednym miejscu kupimy wszystko, czego potrzebujemy: ubrania dla całej rodziny, zabawki dla dzieci i akcesoria do domu.
By jednak kupić wyjątkowe produkty, warto wiedzieć, kiedy pojawiają się promocje i jak upolować dodatkowy rabat. Wszystkie te informacje są dostępne dla klubowiczów, dlatego z zapisaniem się do HalfPrice Club nie warto zwlekać.

Stacjonarnie czy online?

Zakupy w HalfPrice zrobimy zarówno siedząc w domu i pijąc ulubioną kawę, jak i wybierając się do jednego z sklepów marki, które znajdziemy w wielu polskich miastach (m.in. w Warszawie, Gdańsku, Bydgoszczy, Częstochowie, Białymstoku, Łomży, Tarnowie). W sklepie ubrania i buty posegregowane są rozmiarami, co ułatwia ich wyszukiwanie. Do tego na metce znajdziemy informację, ile dany produkt kosztował przed obniżką, a ile trzeba za niego zapłacić teraz.

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.
arrow