Zakupy off-price. Jak skutecznie znajdować prawdziwe perełki?

Zakupy off-price. Jak skutecznie znajdować prawdziwe perełki?

Dziś wielu z nas szuka okazji cenowych. Wiemy jednak, że istotna jest też jakość produktu. Chcemy bowiem, aby to co kupimy, służyło nam przez długi czas. Gdzie zatem robić zakupy dla całej rodziny?

Cena i jakość najważniejsze!

Robienie zakupów w dzisiejszych czasach to prawdziwa sztuka. Zapytasz dlaczego, skoro sklepowe półki uginają się pod ciężarem produktów. Do wyboru mamy wszystko: ubrania, zabawki, obuwie, akcesoria kuchenne czy dekoracje.
Niestety, wydarzenia ostatnich lat sprawiły, że ich ceny poszybowały w górę. Z drugiej strony jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami i zależy nam na kupowaniu produktów dobrych jakościowo.

Gdzie polować na cenowe okazje?

Są miejsca, w których kupimy trwałe i markowe rzeczy w okazyjnych cenach. Jednym z nich jest HalfPrice. Marka jest na polskim rynku od 2021 r. Dziś ma ponad 70 sklepów stacjonarnych. I to nie tylko w Polsce, bo HalfPrice działa też w Austrii, Czechach, Chorwacji i Słowenii, na Węgrzech oraz Słowacji.
Co zatem zaważyło na sukcesie marki? W pierwszej kolejności unikatowy asortyment: markowe ubrania, buty oraz torebki od znanych projektantów, a także świetnej jakości kosmetyki, zabawki i artykuły do domu. Towar jest zróżnicowany, a w sklepach kilka razy w tygodniu pojawiają się nowości, co zwiększa szansę na znalezienie rzeczy odpowiedniej do naszych potrzeb.

Poluj na okazje!

Obniżki cen w HalfPrice sięgają nawet -80%. Nic zatem dziwnego, że jest to sklep, w którym możemy spotkać prawdziwych łowców okazji. Jak to możliwe, że produkty premium można kupić tak tanio?
Model koncepcji sprzedażowej off-price opiera się na ścisłej współpracy między zespołem kupców i trendsetterów a markami i projektantami z całego świata. Dział zakupów HalfPrice codziennie wyszukuje najlepsze oferty, następnie negocjuje ceny, by móc zaoferować swoim klientom najlepszej jakości produkty w wyjątkowo niskich cenach. Portfolio marki jest nieustannie poszerzane. Dziś liczy prawie 3000 najlepszych światowych marek.

Jak kupować w HalfPrice?

Popularność sklepów HalfPrice sprawia, że produkty znikają w mgnieniu oka. Ceny są na tyle okazyjne, że trzeba działać od razu. Kolekcje są limitowane i ograniczone czasowe, stąd liczy się zasada "kto pierwszy, ten lepszy".
By jednak ułatwić wyszukiwanie ulubionych produktów, warto zapisać się do HalfPrice Club. Wystarczy krótka rejestracja w sklepie stacjonarnym lub online, by rozpocząć polowanie na produkty znanych marek w niskich cenach. Klubowicze mają dodatkowo dostęp do okazji cenowych, a w każdy wtorek otrzymują dodatkowe 7 proc. rabatu na zakupy w sklepach stacjonarnych. Zniżkę dostaniesz również z okazji urodzin.

Nie zwlekaj!

W HalfPrice liczy się czas. Możemy go zaoszczędzić, bo w jednym miejscu kupimy wszystko, czego potrzebujemy: ubrania dla całej rodziny, zabawki dla dzieci i akcesoria do domu.
By jednak kupić wyjątkowe produkty, warto wiedzieć, kiedy pojawiają się promocje i jak upolować dodatkowy rabat. Wszystkie te informacje są dostępne dla klubowiczów, dlatego z zapisaniem się do HalfPrice Club nie warto zwlekać.

Stacjonarnie czy online?

Zakupy w HalfPrice zrobimy zarówno siedząc w domu i pijąc ulubioną kawę, jak i wybierając się do jednego z sklepów marki, które znajdziemy w wielu polskich miastach (m.in. w Warszawie, Gdańsku, Bydgoszczy, Częstochowie, Białymstoku, Łomży, Tarnowie). W sklepie ubrania i buty posegregowane są rozmiarami, co ułatwia ich wyszukiwanie. Do tego na metce znajdziemy informację, ile dany produkt kosztował przed obniżką, a ile trzeba za niego zapłacić teraz.

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.
arrow