#Samodbałość i Ziaja MED AZS – test konsumencki

Codzienna pielęgnacja skóry suchej, wrażliwej i z objawami AZS to nie lada wyzwanie. Świąd, rumień i pieczenie powodują ogromny dyskomfort, a nieodpowiednio dobrane i niedopasowane preparaty tylko pogarszają ten stan.

#Samodbałość i Ziaja MED AZS – test konsumencki

Kluczem do właściwego zaopiekowania się skórą atopową jest zrozumienie jej potrzeb –nawilżenia, ukojenia i natłuszczenia. Dopiero kompleksowe działanie, łączące te wszystkie elementy, przyniesie skórze ulgę i pomoże utrzymać objawy AZS pod kontrolą.
Proces ten warto zacząć już na etapie kąpieli. Natłuszczający olejek myjący do kąpieli i pod prysznic delikatnie oczyści skórę bez zaburzania jej bariery hydrolipidowej, a wręcz przeciwnie - dzięki dodatkowi oleju słonecznikowego wzmocni ją i ukoi wszelkie podrażnienia. Podobnie zadziała szampon oczyszczający – z jednej strony ukoi świąd i pieczenie dzięki zawartości ceramidów i mocznika, a z drugiej zadba, by skóra głowy była należycie oczyszczona i odświeżona. Kluczowym elementem, bez którego nie może obejść się pielęgnacja skóry atopowej jest użycie balsamu po kąpieli czy prysznicu. Warto zrobić to niezwłocznie po osuszeniu skóry, gdyż wtedy jest ona najbardziej podatna na odwodnienie i przesuszenie. Natłuszczająca emulsja do ciała z mocznikiem, ceramidami, allantoiną i witaminą E zadba o nawilżenie, ukojenie i ochronę naskórka, zapobiegając jednocześnie nawrotom objawów AZS.

Zostań jedną z 50 testerek Ziaja MED AZS!

Weź udział w nowej akcji #Samodbałość i poznaj wegańskie produkty Ziaja MED przeznaczone do skóry z objawami AZS: natłuszczający olejek myjący do kąpieli i pod prysznic, natłuszczająca emulsję do ciała i szampon oczyszczający do wrażliwej skóry głowy i karku.

Nie zwlekaj, mamy do rozdania aż 50 zestawów!

Najlepsze recenzentki nagrodzimy dodatkowo 20 zestawami, w których znajdą się dodatkowe kosmetyki z kuracji Ziaja MED AZS:
• krem regenerujący natłuszczający;
• krem kojący nawilżający;
• natłuszczającą bazę emoliencyjną do kąpieli;
• emulsję do rąk łagodzącą natłuszczającą;

WEŹ UDZIAŁ

Lista laureatów:

1. Magdalena T. (Winnica)

2. Paulina J. (Warszawa)

3. Beata C. (Stalowa Wola)

4. Anna K. (Gdynia)

5. Bożena U. (Warszawa)

6. Aneta B. (Warszawa)

7. Ewa M. (Jędrzychów)

8. Magdalena K. (Olsztyn)

9. JOanna J. (Wrocław)

10. Patrycja W. (Zabrze)

11. Izabela L. (Zielonka)

12. Jukia J. (Kieźliny)

13. Patrycja G. (Gdynia)

14. Agnieszka J. (Brzeg Dolny)

15. Iwona J. (Łochów)

16. Joanna J. (Nowy Targ)

17. Agnieszka S. (Poznań)

18. Katarzyna N. (Łapy)

19. Karolina S. (Kielce)

20. Małgorzata D. (Gorzów Wielkopolski)

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.
arrow