Przetestuj innowacyjną linię kosmetyków od Laboratorium Kosmetycznego AVA

Przełam lody w pielęgnacji twojej skóry!

Przełomowe technologie, naturalność, ekologiczność, certyfikaty – dzięki nim masz pewność, że znasz nie tylko pochodzenie składników, ale także inwestujesz w swoje piękno i zdrową skórę. Poznaj linię ZŁOTO LODOWCA od marki AVA i przetestuj kosmetyki, które dotrzymają ci kroku w codziennych wyzwaniach! Przełom w pielęgnacji na miarę oczekiwań twojej skóry

Do 99 proc. składników naturalnych - nowa linia kosmetyków ZŁOTO LODOWCA

Żyjemy bardzo intensywnie i szukamy szybkich rozwiązań dla naszej skóry. Odpowiedzią są kosmetyki anti-aging, które łączą technologię z naturą – dzięki nim dbamy o swoją urodę, ale i chronimy planetę. Jak ich szukać? Po pierwsze, zwracajmy uwagę na składniki i certyfikaty. Po drugie, sprawdzajmy, czy dany kosmetyk jest wegański, a jego opakowanie nadaje się do ponownego przetworzenia. Na rynku mamy wiele rozwiązań, a jednym z nich jest polska marka AVA Laboratorium – nowa linia kosmetyków ZŁOTO LODOWCA to must-have dla cery z pierwszymi zmarszczkami i cery dojrzałej. Dlaczego warto im zaufać? Mają do 99 proc. składników naturalnych, a jednocześnie pełnią ważną funkcję: przeciwdziałają starzeniu, które często spowodowane jest zmęczeniem lub brakiem snu.

Zostań 1 z 30 testerek kosmetyków ZŁOTO LODOWCA

Mamy do przetestowania 30 zestawów produktów z serii ZŁOTO LODOWCA od AVA. Wśród nich znalazły się:
Krem do twarzy Aktywna Regeneracja na dzień na noc
Serum do twarzy Zaawansowana rekonstrukcja
Wszystkie produkty wchodzące w skład tej linii zostały wyróżnione certyfikatem ECOCERT COSMOS NATURAL, który gwarantuje, że są ekologiczne i wegańskie. Co więcej, słoiczki i kartoniki w pełni nadają się do recyklingu, a surowce są biodegradowalne. Najważniejszym składnikiem każdego produktu jest wyjątkowy kompleks kwasu bursztynowego, z ekstremofilnej bakterii spod szwajcarskiego lodowca, odpornej na bardzo niskie temperatury oraz hydrolatu z neroli z kwiatów gorzkiej pomarańczy. Ta unikalna substancja służy do intensywnej rewitalizacji skóry i działa odmładzająco.

Czas na eko-technologię! Poznaj produkt do testu

Serum do twarzy Zaawansowana rekonstrukcja to prawdziwy koktajl młodości i zarazem kosmetyk do zadań specjalnych. Zawarte w nim skoncentrowane surowce aktywne (m.in. kwas bursztynowy i hydrolat neroli) sprawiają, że skóra odzyskuje swą jędrność, nawilżenie i koloryt. Kosmetyk świetnie sprawdzi się na skórze dojrzałej i przesuszonej.
Krem do twarzy Aktywna regeneracja zawiera kompozycję cennych surowców, takich jak kwas bursztynowy, hydrolat neroli z kwiatów gorzkiej pomarańczy oraz gama drogocennych olejów. Ich moc sprawia, że skóra jest silnie pobudzona do regeneracji. Efekt? Wyraźnie poprawiona kondycja skóry, która jest rozświetlona i napięta, a zmarszczki zminimalizowane.
Kompleksowe zastosowanie obu kosmetyków (serum nałożone pod krem) daje znakomite efekty widoczne gołym okiem.

To jednak nie wszystko…

Produkty z serii ZŁOTO LODOWCA sprostały twoim wymaganiom? Napisz ich recenzję! W drugim etapie konkursu wyłonimy 5 recenzentek, które dodatkowo otrzymają zestawy czterech kosmetyków:
• Krem do twarzy – Aktywna regeneracja na dzień na noc,
• Kompleks naprawczy pod oczy – Spłycenie zmarszczek,
• Krem do twarzy na dzień i na noc – Wygładzenie skóry,
• Serum do twarzy – Zaawansowana rekonstrukcja.

CHCĘ TESTOWAĆ

Lista zwycięzców II etapu

1. Justyna K. (Godziszów)

2. Katarzyna P. (Dąbrowa Górnicza)

3. Katarzyna M. (Wieliczka)

4. Barbara Ś. (Kielce)

5. Iwona S. (Skarżysko-Kamienna)

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.
arrow