Jedyne pieluchomajtki z kieszonką stop & protect marki Pampers – test konsumencki

Jedyne pieluchomajtki z kieszonką stop & protect marki Pampers – test konsumencki

„Kupa po pachy” może stać się prawdziwym problemem, gdy przebywasz z maluszkiem poza domem, a i w domu potrafi zaburzyć zabawę i inne radosne chwile. Tym, co powinno być po pachy w życiu rodziców i dziecka jest... ubaw! Weź udział w teście wyjątkowych produktów Pampers i zapomnij o przeciekających pieluszkach.

Pampers - test konsumencki

Zgodnie z badaniem, które w 2021 roku zleciła marka Pampers*, aż 45% rodziców twierdzi, że przynajmniej raz w tygodniu zdarza im się wypadek z przeciekającą pieluchą. Badanie to pokazało też, że to właśnie tzw. „kupka po pachy” jest jednym z głównych zmartwień, gdy rodzice są ze swoim dzieckiem poza domem. Starając się rozwiązać rodzicielskie troski, marka Pampers wprowadza na rynek przełomowy produkt – pieluchomajtki Pampers® Pants i Pampers® Premium Care Pants z innowacyjną kieszonką stop & protect, która zapobiega wyciekom z tyłu pieluszki, chroniąc maluszka przed kupką po pachy. Nowe pieluchomajtki zapewniają dzieciom większą swobodę i komfort.

*Ogólnoeuropejskie badanie dot. niepożądanych sytuacji związanych z pieluszką, wykonane na zlecenie marki Pampers, 2021

Zostań 1 z 50 testerek pieluchomajtek Pampers!

Nowe pieluchomajtki Pampers to jeden z najbardziej przełomowych produktów w historii marki. Dzięki ulepszonej konstrukcji pozwalają rozwiązać problem, który realnie martwi wielu rodziców, czyli przeciekanie pieluszek – zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia. „Kupa po pachy" może bowiem zdarzyć się zawsze i wszędzie – zwłaszcza jeśli maluch jest ruchliwy. To wcale nie musi być biegunka! Często takie sytuacje wymagają przebrania dziecka, co nie jest najłatwiejsze, gdy przebywasz poza domem. Nie jest to przyjemne ani dla rodziców, ani dla malucha! Właśnie dlatego marka Pampers wprowadza na rynek ulepszone pieluchomajtki:
• Pampers® Pants
• Pampers® Premium Care Pants

Poznaj produkt do testu

Pampers Pants są wyposażone w innowacyjną kieszonkę stop & protect, która zapobiega niespodziewanym wyciekom z tyłu pieluszki. Pełne dopasowanie 360° sprawia, że pieluszki nie poluzują się i dobrze przylegają do brzuszka dziecka. Na ich efektywność wpływają też superchłonny wkład i podwójna osłonka wokół nogawek. Pozwala to chronić przed przeciekaniem nawet do 12 godzin. Możesz więc śmiało iść na spacer czy na zakupy i nie bać się, że poza domem przydarzy się wybuchowa niespodzianka.
Weź udział w naszym teście, odbierz pieluchomajtki i podziel się z nami swoimi doświadczeniami! 5 najciekawszych opinii nagrodzimy dodatkowymi zestawami Pampers: miesięcznym zapasem pieluchomajtek z kieszonką na kupkę i wilgotnych chusteczek.
CHCĘ TESTOWAĆ

Lista zwycięzców

1. Agnieszka K. (Bielsk Podlaski)

2. Paulina B. (Tczew)

3. Adam L. (Łódź)

4. Iwona S. (Kębłowice)

5. Monika B. (Wrocław)

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.
arrow