Hedonistyczny przewodnik po marcu (i nie tylko!)

Hedonistyczny przewodnik po marcu (i nie tylko!)

Dla wszystkich zainteresowanych sprawieniem sobie odrobiny przyjemności w marcu (i nie tylko) przygotowaliśmy krótki poradnik, z którym skutecznie umilicie sobie czas. Niech króluje nam hedonizm!

Dla wszystkich zainteresowanych sprawieniem sobie odrobiny przyjemności w marcu (i nie tylko) przygotowaliśmy krótki poradnik, z którym skutecznie umilicie sobie czas. Niech króluje nam hedonizm!

Niech króluje nam hedonizm!

"W marcu jak w garncu" – popularne przysłowie dużo mówi o tym, co czeka nas w trzecim miesiącu roku. Z utęsknieniem wypatrujemy wiosny, która czai się za rogiem. Pogoda nadal nas nie rozpieszcza, dni ciągle są krótkie. Potrzebujemy więc w naszym życiu kilku czasoumilaczy, które sprawią, że mimo wszystko będzie ono po brzegi wypełnione przyjemnościami!

Uwaga, porady, które znajdziecie w artykule, mają charakter uniwersalny. Stanowią gotowe rozwiązania na uprzyjemnienie życia, bez względu na datę, jaka widnieje w kalendarzu. Stosuj je zawsze w razie potrzeby, nie tylko w marcu.

Słodkie nicnierobienie

Zimą i wczesną wiosną trudno o wyrzuty sumienia z powodu siedzenia w domu i niekorzystania z uroków pogody. Ta nadal nie zachęca do aktywności na zewnątrz. Dlatego marzec to idealny czas na błogie lenistwo na kanapie, bez pojawiających się w tyle głowy myśli o marnowaniu czasu. Siedzenie pod kocem i pochłanianie kolejnej książki lub odcinka serialu zimą jawi się jako przyjemność, która na pewno nie powinna wzbudzać w nikim poczucia winy.

Jeśli jednak masz (naszym zdaniem absolutnie bezpodstawne) wyrzuty sumienia z powodu swojej "bezproduktywności", spójrz na świat przyrody. Niektóre zwierzęta także poświęcają zimę i przedwiośnie na lenistwo i nabranie siły przed cieplejszym okresem roku. Idź ich tropem!

W kolekcji TOUS "My Other Half" znajdziecie motywy serca w naszyjnikach, pierścionkach i kolczykach oraz efektowne trójwymiarowe masywne pierścienie połączone warstwami z różnych materiałów. Wyglądają, jak wykrojone nożem równe kawałki ciasta red velvet.

Prezent dobry na wszystko

Prezenty zawsze poprawiają humor (szczególnie jeśli są piękne!). I choć podarowane przez bliską osobę cieszą szczególnie, bo są wyrazem jej pamięci i troski, my-hedonistki namawiamy, by nie oglądać się na innych i podarować upominek samej sobie. Po co czekać aż druga osoba da nam coś z okazji Dnia Kobiet czy nawet bez okazji? Weźmy sprawy w swoje ręce i same znajdźmy przedmiot, który nas uszczęśliwi.

TOUS zachęca, by samej wybrać swój prezent i podaje nam piękne propozycje w postaci swojej serduszkowej kolekcji. Nie brakuje w niej biżuterii, zegarków i torebek nawiązujących do miłości (także tej do siebie) poprzez kolor (czerwień znajdziecie w torebkach i pierścionkach) i nieśmiertelny wzór serduszka.

W TOUS znajdziesz pomysły na prezent dla ukochanego, w tym m.in. naszyjniki i bransoletki ze stali i srebra, zegarki, a także galanterię skórzaną. Biżuteria ma charakter unisex, pięknie dopasuje się także do damskich stylizacji, więc będziesz mogła podkradać ją swojemu mężczyźnie, co także sprawi ci przyjemność…

Pamiętaj o drugiej osobie

Psychologiczno-socjologiczne badania dowodzą, że dając drugiej osobie prezent, sprawiamy przyjemność także sobie. To wrodzony mechanizm. Już malutkie dzieci w wieku poniżej dwóch lat dające innym cukierki są szczęśliwsze od dzieci, które je otrzymują. Ten eksperyment opisano kilka lat temu na łamach internetowego pisma "Public Library of Science". Skoro tak bardzo cieszy nas dawanie, wykorzystajmy to.

W kolekcji TOUS znajdziesz piękne pomysły na prezent zarówno dla przyjaciółki, jak i ukochanego: bransoletki, wisiorki, naszyjniki, zegarki – jest w czym wybierać!

Home spa

Spa to dla wielu kobiet hedonizm w czystej postaci! W salonach stworzono całe rytuały, które mają czynić zabiegi kosmetyczne nie tylko skutecznymi, ale także maksymalnie przyjemnymi. Już od wejścia do salonu spa z głośników sączy się przyjemna muzyczka, panie specjalistki mają przyciszone głosy, a kosmetyki, które z wprawą nakładają na nasze ciała, rozpieszczają nas zapachem. To wszystko sprawia, że spa nie ma sobie równych w kategorii relaks.

Jeśli z różnych względów nie możesz sobie pozwolić na taką przyjemność, zorganizuj spa w swojej łazience. Zadbaj, by domowników nie było w tym czasie w mieszkaniu, zaopatrz się w zestawy pachnących kosmetyków, świece, włącz muzykę i oddaj się przyjemności.

Spełnij swoje marzenie

Sięgnij po listę swoich marzeń lub noworocznych postanowień i wybierz z niej jedno, które zrealizujesz w danym miesiącu. Może to będzie wizyta w teatrze lub u kosmetyczki? Może zapisanie się na kurs językowy, zakup biletów lotniczych na spontaniczny city-break lub przemeblowanie sypialni? Pomysły możemy mnożyć, w końcu każdy z nas marzy o czymś innym. Ważne, by pragnienie, które wybierzesz ze swojej listy, było realne do spełnienia, by jego realizacja dała ci maksymalne poczucie szczęścia.

Zrób coś wyłącznie z myślą o sobie. Przekonasz się, jakie to może być miłe!

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.
arrow